Książki z autografem

Przedstawiamy kolejny zestaw książek z autografem z  księgozbioru naszej szkolnej biblioteki. Jedne z nich to całkiem nowe nabytki, inne "odnalazły" się podczas inwentaryzacji :-)
Autograf Agnieszki Martinki zdobyła p. Aneta Szadziewska podczas spotkania autorskiego z autorką poświęconego promocji nowej książki autorki pt." Połowinka. Rowerem na Ural do miejsca zesłania Ojca. Wspomnienia Ojca, wspomnienia córki."


 

Drugi autograf  Ewy Nowak z naszej kolekcji zawdzięczamy obecności autorki w Lublinie na warsztatach "Stworzeni z atramentu". Autograf zdobyły uczennice Gimnazjum nr 3, uczestniczki warsztatów - Olga, Julia i Ania.Kolejny autograf zawdzięczamy p. Andrzejowi Osobie, który uczestniczył w spotkaniu z
 p. Katarzyną Bondą w Radiu Lublin w ramach cyklu spotkań z autorami współczesnych polskich kryminałów pt."Kryminalne czwartki w Lublinie".


 


Podczas wydarzenia Falcon 2016 w Lublinie skierowanej do fanów fantastyki uczniowie zdobyli autograf  autorki Mai Kossakowskiej.

  Wakacje 2016 sprzyjały czytaniu, ale i kupowaniu książek oraz udziałowi w wielu wydarzeniach literackich. Podczas wyjątkowego Festiwalu Języka Polskiego w Szczebrzeszynie na Roztoczu zakupiłam autobiografię Joanny Szczepkowskiej. Aktora z przyjemnością złożyła w książce pamiątkowy wpis.
 

W Tygodniu Bibliotek 2016 zdobyliśmy pierwszy autograf autorki amerykańskiego pochodzenia - Paulliny Simons.

Oto świeżo zdobyty, kolejny autograf :-)http://www.slideboom.com/presentations/446118/Spotkania-autorskie-i-
ksi%C4%85%C5%BCki-z-autografami