wtorek, 23 czerwca 2026

Dziewczęcy krąg przyjaźni

 


Bardzo lubię poniższe zdjęcie! Zatytułowałam je „Dziewczęcy krąg przyjaźni.” Fotografię zrobiłam w bibliotece podczas zajęć z uczennicami z klasy 2, które po relaksacji zwizualizowały czytaną opowieść i z gąsięnniczek przeobraziły się w kolorowe, różne motyle.

🦋
Takie są. Rózne jak motyle, pełne emocji, uczuć i piękna. Bardzo się wspierają,lubią i sobie pomagają. Bywa, że i osądzają, rywalizują, ale bardzo umiejętnie i mądrze, jak na swój wiek, rozmawiają o tym i wyjaśniają sobie różne, trudne sytuacje.
Mają też przyjazne i bezpieczne miejsce, które lubią-Bibliotekę na Fali i mają mnie, a także grono wspierających rodziców i nauczycieli.
❤️

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz