Za działania na rzecz propagowania czytelnictwa, zamiłowania do czytania i aktywności na rzecz rozwoju czytelnictwa w naszej szkolnej społeczności (i nie tylko:)) otrzymaliśmy podziękowania i certyfikaty. Do naszych wyjątkowych czytelników, którzy czytają z pasji i dla przyjemności też przygotowałam dyplomy-pamiątki.
Czytanie to podstawowa umiejętność dająca gwarancję wielostronnego rozwoju człowieka i zawsze o tym pamiętam pracując z uczniami!


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz