środa, 24 czerwca 2026

Ratownicy Czytelnictwa to my!

Za działania na rzecz propagowania czytelnictwa, zamiłowania do czytania i aktywności na rzecz rozwoju czytelnictwa w naszej szkolnej społeczności (i nie tylko:)) otrzymaliśmy podziękowania i certyfikaty. Do naszych wyjątkowych czytelników, którzy czytają z pasji i dla przyjemności też przygotowałam dyplomy-pamiątki.

Czytanie to podstawowa umiejętność dająca gwarancję wielostronnego rozwoju człowieka i zawsze o tym pamiętam pracując z uczniami!




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz