To ogromny sukces znaleźć się w gronie docenionych, bo konkurencja była duża. Nadeszło 50 prac, więc wyróżnienie na skalę ogólnopolską to duży sukces!
Konkurs został ogłoszony w bibliotece i na stronie szkoły. Do wykonania zadania konkursowego zmotywował uczniów również wychowawca. I tak to we współpracy odnieśliśmy sukces!
Uczestnicy przygotowali niezwykle pomysłowe plakaty prezentujące swoje ulubione książki i bajki. Każda praca zawierała rekomendację wybranej lektury, zachęcające hasło oraz oryginalną oprawę graficzną. 
Młodzi czytelnicy udowodnili, że potrafią nie tylko z pasją opowiadać o przeczytanych książkach, ale także twórczo zachęcać innych do sięgania po literaturę. Wśród polecanych tytułów znalazły się zarówno klasyczne bajki i baśnie, jak i współczesne książki dla dzieci, które dostarczają emocji, inspirują i rozwijają wyobraźnię. 
Cieszymy się, że wspólnie możemy promować czytanie jako źródło wiedzy, przygody, wzruszeń i dobrej zabawy! 




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz