Już wielkimi krokami zbliża się koniec roku szkolnego 2025/2026. Miło jest nam poinformować, że wiele nagród, dyplomów i podziękowań przekazałam naszym uczniom za udział i osiągnięcia w różnych aktywnościach i ofercie edukacyjnej naszej Biblioteki Na Fali. Do samej biblioteki, jak i dla szkoły, a także dla mnie, też wpływają certyfikaty i dyplomy. To taki drobny gest, przemyślany dokument pokazujący sukces danej osoby, szkoły oraz wychodzenie z ram, własnych baniek i dowód wdzięczności za wspólne budowanie wartościowej edukacji, a także zapewnienie poczucia sprawczości uczniom bez względu na stopień osiągnięcia. To też miła pamiątka, do której z pewnością z przyjemnością powraca się po latach.
Jednym z


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz